sobota, 23 styczeń 2021 13:58

WOŚP Wysokie Mazowieckie zaprasza do licytowania aukcji na Allegro

WOŚP Wysokie Mazowieckie zaprasza do licytowania aukcji na Allegro foto: Lukasz Widziszowski

Sztab nr 5744 WOŚP Wysokie Mazowieckie zaprasza do licytowania i śledzenia nowych aukcji na platformie Allegro. Licytuj przedmioty dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Sztab WOŚP Wysokie Mazowieckie zaprasza do przekazywania voucherów, fantów i innych przedmiotów na licytacje internetowe.

Link do aukcji :

https://allegro.pl/uzytkownik/paulinamaz

29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. W zbiórkę, która dedykowana będzie wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, włączy się 120 tys. wolontariuszy, zarejestrowanych w Sztabach na całym świecie. Również w powiecie wysokomazowieckim będzie można spotkać kwestujących wolontariuszy WOŚP. Zbiórka realizowana będzie też przy wykorzystaniu kanałów elektronicznych.

Kweście towarzyszyć będą wydarzenia organizowane przez lokalne Sztaby, a także 15. bieg “Policz się z cukrzycą”, który realizowany będzie w formie wirtualnej. W Warszawie centrum wydarzeń stanowić będzie studio telewizyjne na Placu Defilad, w którym odbędą się koncerty m.in. zespołu Dżem, Voo Voo, Kwiat Jabłoni i Piersi. Transmisja internetowa wydarzenia rozpocznie się w sobotę (30 stycznia) o godz. 21:00 i potrwa nieprzerwanie 27 godzin.