Wysokie Mazowieckie

Aktualny repertuar filmów wyświetlanych w najbliższym czasie w kinie Wars w Wysokiem Mazowieckiem.
Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze oficjalne (27.02, godzina 10:00) dane dotyczące zarażeń koronawirusem. W kraju odnotowano dziś 12 100 nowych przypadków zakażenia.
Podlaska Marka jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie województwa podlaskiego.
Do tragicznego w skutkach pożaru doszło wczoraj (25.02) w nocy w miejscowości Miodusy Wielkie w gminie Wysokie Mazowieckie. Nie żyje 71-letni mężczyzna. Na miejsce zdarzenia zadysponowano 8 zastępów straży pożarnej.
Prokuratura Okręgowa w Poznaniu w dniu 10 lutego 2021 roku skierowała do Sądu Okręgowego w Poznaniu akt w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, której członkowie mieli szantażować prezesa spółdzielni mleczarskiej celem wymuszenia od niego wielomilionowego haraczu.
Burmistrz Ciechanowca zwraca się z apelem o pomoc finansową pogorzelcom z miejscowości Skórzec gmina Ciechanowiec.
Zainspirowana wspomnieniami i wiejskimi krajobrazami płyta jest efektem poszukiwań brzmienia i nastrojów bliskich ścieżkom dźwiękowym do filmów takich jak „Prosta historia” Davida Lyncha czy „Tajemnica Brokeback Mountain” Anga Lee.
Do pożaru drewnianego domu doszło dziś w nocy [25.02] w miejscowości Miodusy Wielkie, gmina Wysokie Mazowieckie. Jedna osoba nie żyje.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 25 lutego 2021 r.
Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze oficjalne (25.02, godzina 10:00) dane dotyczące zarażeń koronawirusem. W kraju odnotowano dziś 12 142 nowe przypadki zakażenia.
Lokalny Program Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży po raz kolejny umożliwił wyróżnienie i nagrodzenie najzdolniejszych uczniów szkół prowadzonych przez powiat wysokomazowiecki. Za wysokie osiągnięcia w nauce za I półrocze roku szkolnego 2020/2021 stypendium Starosty Wysokomazowieckiego otrzymało 58 uczniów.
Wysokomazowieccy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnych nietrzeźwych kierujących. Policjanci przypominają, że nietrzeźwi na drogach stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg.