Aktualności

Burmistrz Czyżewa zaprasza na gminne obchody "Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych", które odbędą się w poniedziałek 1 marca 2021 r.
Ponad 2.5 tys zł na leczenie małego Nikosia zebrano dzisiaj w Jabłoni Kościelnej. W akcję włączyli się m.in. Wójt Gminy Nowe Piekuty, Przewodniczący Rady Miejskiej w Szepietowie i Sołtys Wsi Jabłoń Kikolskie.
Od 2011 roku 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Święto przypada w rocznicę stracenia w 1951 roku siedmiu przywódców IV Zarządu Głównego Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość” kierownictwa ostatniej ogólnopolskiej konspiracji kontynuującej od 1945 roku działo Armii Krajowej.
Wójt Gminy Nowe Piekuty zaprasza na gminne obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbędą się 1 marca 2021r.
Aktualny repertuar filmów wyświetlanych w najbliższym czasie w kinie Wars w Wysokiem Mazowieckiem.
Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze oficjalne (27.02, godzina 10:00) dane dotyczące zarażeń koronawirusem. W kraju odnotowano dziś 12 100 nowych przypadków zakażenia.
Podlaska Marka jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie województwa podlaskiego.
Do tragicznego w skutkach pożaru doszło wczoraj (25.02) w nocy w miejscowości Miodusy Wielkie w gminie Wysokie Mazowieckie. Nie żyje 71-letni mężczyzna. Na miejsce zdarzenia zadysponowano 8 zastępów straży pożarnej.
Prokuratura Okręgowa w Poznaniu w dniu 10 lutego 2021 roku skierowała do Sądu Okręgowego w Poznaniu akt w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, której członkowie mieli szantażować prezesa spółdzielni mleczarskiej celem wymuszenia od niego wielomilionowego haraczu.
Burmistrz Ciechanowca zwraca się z apelem o pomoc finansową pogorzelcom z miejscowości Skórzec gmina Ciechanowiec.
Zainspirowana wspomnieniami i wiejskimi krajobrazami płyta jest efektem poszukiwań brzmienia i nastrojów bliskich ścieżkom dźwiękowym do filmów takich jak „Prosta historia” Davida Lyncha czy „Tajemnica Brokeback Mountain” Anga Lee.
Do pożaru drewnianego domu doszło dziś w nocy [25.02] w miejscowości Miodusy Wielkie, gmina Wysokie Mazowieckie. Jedna osoba nie żyje.